NEDEN TOPUZOĞLU?

Kurulduğu günden beri alanındaki gelişmeleri yakından takip eden TOPUZOĞLU YEMEK, sizlere daha lezzetli, sağlıklı ve dengeli bir beslenme sağlayabilmek için deneyimli çalışanlarıyla hizmet vermektedir.

Kalitenin ve müşteri memnuniyetinin hedef alındığı firmamızda ürünün satın alma,depolama,üretim, taşıma ve dağıtım süreçlerinin her biri hijyenden taviz vermeden uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilir.

Yemek kalitemizin satın alma ile başladığı firmamınızda tüm malzemeler diyetisyenimiz, aşçımız ve gıda teknikerimizin kontrolünde teslim alınır, tedarikçi firmayla önceden belirlenen kurallara uygun olmayan malzemeler iade edilir.

Mutfağımız sabah, öğleden sonra ve akşam olmak üzere günde 3 defa özel dezenfektanlarla temizlenir, düzenli olarak ilaçlanır.

Üretim alanına giren her personel önlük, bone, kolluk, galoş, eldiven, maske gibi ekipmanların tamamını kullanır.

Her ay düzenli olarak personele hijyen-sanitasyon, kişisel ekipmanların kullanımı, besin depolama ilkeleri , pişirme yöntemleri , atık yönetimi gibi konularda eğitim verilir.

Yemek çeşitliliğini seçebildiğiniz firmamızda uygun fiyatlarla kalite, lezzet ve sağlıktan ödün vermeden kurumsal yemek hizmeti alabilirsiniz.