Hakkımızda

parallax background

Hakkımızda

2007 YILINDA KURULUP İLK KURULUŞ AŞAMASINDA TOPLU YEMEK ÜRETİMİ ALANINDA FAALİYET GÖSTERMİŞ OLAN FİRMAMIZ, YILLAR İÇERSİNDE BU FAALİYETİNİ GELİŞTİREREK VE GENİŞLETEREK SEKTÖRDE İSMİNİN DUYULMASINI SAĞLAMIŞTIR. KURUMSALLAŞMA SÜRECİNDE 2014 YILINDA TOPUZOĞLU YEMEK VE ORGANİZASYON SAN. TİC.LTD. ŞTİ FİRMASINI KURARAK İLERİYE DOGRU BÜYÜK BİR ADIM ATMIŞTIR.
FİRMAMIZ CİRO VE YÜKSEK ÜRETİM BAZLI BÜYÜMEYİ HEDEFLEMEK YERİNE, SÜREKLİ VE KALİTELİ ÜRETİM TEMELİNDEKİ ÇİZGİSİNİ HİÇBİR ZAMAN BOZMAMIŞTIR.
GEREK PERSONELLERİNE VERDİĞİ EĞİTİMLER, GEREK MAKİNA TEÇHİZAT, GEREKSE DONANIM OLARAK BU İLKELİ DURUŞUNDAN VAZGEÇMEDEN SÜREKLİ KALİTEYİ ARTIRMAYI AMAÇ EDİNMİŞTİR.
GÜNÜMÜZDE FİRMAMIZ TOPLU YEMEK ÜRETİMİNDE ETİK DEĞERLERİ, DURUŞU VE ÇİZGİSİ OLAN BİR FİRMA OLARAK PİYASADA İSİM EDİNMİŞTİR.
AYRICA SON YILLARDA YAPTIĞI, DAVET VE ORGANİZASYONLARA (DÜĞÜN, NİŞAN, AÇILIŞLAR, İFTAR YEMEKLERİ, YEMEKLİ TOPLANTILAR, MEVLİD-İ ŞERİFLER) TEDARİK TEMİNİNDE DE FİRMAMIZ BELİRLİ BİR KALİTEYE ULAŞARAK İSMİNDEN SÖZ ETTİRMEKTEDİR. 2014 YILI İTİBARİYLE TOPTAN SEBZE MEYVE TİCARETİ VE PERAKENDE MARKETÇİLİK ALANINDA DA TİCARİ GİRİŞİMLERİMİZ BAŞLAMIŞ, BU ALANLARDA AÇTIĞIMIZ ŞUBELERİMİZLE, GÜNÜMÜZE ULAŞTIĞIMIZDA O ALANLARDADA ÇARKLARIMIZ SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE DÖNMEYE BAŞLAMIŞTIR. TEMEL HEDEFİMİZ KALİTEDEN TAVİZ VERMEDEN HER ALANDA MÜŞTERİLERİMİZE BUTİK HİZMET ANLAYIŞINDAN ŞAŞMADAN ÖNEMLİ OLDUKLARINI SONUNA KADAR HİSSETTİREREK HİZMET VERMEKTİR. ÇALIŞMAK BİZDEN RIZK ALLAHTANDIR. TOPUZOĞLU YEMEK VE ORGANİZASYON AİLESİ…