Fabrikamız


TOPUZOGLU YEMEK VE ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Taşıma yemek sektöründe TOPUZOĞLU ekibi sizin için belirlediği AB standartlarındaki üretim ve titizliği ile 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Küçük veya büyük müşteri ayrımı yapmadan, her müşterisine kendi şartlarına göre değerlendirip taşıma hizmetini firmanın talep ettiği düzende gerçekleştirmekteyiz. Kusursuz Taşıma yemek hizmeti ilkesi ile Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Hadımköy, Büyükçekmece,Küçükçekmece,Bahçelievler, Başakşehir bölgelerinde bir çok sanayi kuruluşu, Mağazalar, Ofisler, İnşaat şantiyeleri, Avm personelleri, Ticarethaneler e kendi şartlarına uygun şartlarda toplu yemek hizmeti sunabiliyor olmak Yemek Üretim Tesisi ekibimizin övünç kaynağı olmuştur.
Hizmet şekillerimiz;
1- Yerinde üretim.
2- Firmamız bünyesinde üretilip ile firmanız bünyesinde kuracağımız yemekhanede taşıma yemek hizmeti.
3- Sıcaklığını açılana kadar muhafaza eden Taşıma boxları ile tarafınıza ulaştırılan kişiye özel ayrı ayrı makinede el değmeden paketlenmiş yemek tabaklarımız ile.
4- Kullan at tabak kaşık çatal ve bardaklarımız ile mevcut kişi sayınıza göre yemek küvetleri ile tarafınıza teslim edilen yemeklerimizle.

Müşterileri için sadece kurumsal değil, bireysel çözümler de sunan Topuzoğlu Ailesi , Hazır Yemek, özel istekleriniz doğrultusunda her türlü düğün, davet ve catering organizasyonu hizmetleri firmamız uzmanları sayesinde sizin için sağlanmaktadır. Sizin Yapmanız gereken tek şey misafirlerinizle daha yoğun ilgilenmek bırakın sizin için hazırladığımız hizmetli ekibimiz sizin için her şeyi halletsin ziyafet ve organizasyonlarınızda aklınıza gelebilecek tüm ekip ve ekipman konusunda hizmeti üstlenebiliriz.
Yerinde Yemek Üretimi konusunda işletmenizde kuracağımız mutfak, tüm ekipmanlar açısından eksiksiz olacak, sizlerin gözü önünde üretilecek olan yemekler ile personelinizin öğlen saatleri daha eğlenceli hale gelecektir. Hizmetlerin verildiği süreçte takım liderimiz ve gıda mühendislerimiz sürekli analizler yaparak sizleri ziyaret edeceklerdir. Hizmetle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşarsanız Topuzoğlu Ailesi size yardımcı olmak için hemen iletişime geçecek ve sorunlara çözüm getirilmesini sağlayacaktır.