Davet ve Organizasyon

Davet ve organizasyonlarınızda deneyimli aşçılarımız ile leziz yemekler hazırlıyor ve profesyonel servisimiz ile hem göze hitap eden hem de ağız tadında ikramlar sunuyoruz.
Davetlerinizde yemek ile ilgili tüm işleri üstleniyoruz.
Topuzoğlu Yemek ve Organizasyon kurumsal bir firma olarak tüm davet organizasyonlarınız için hizmet verebilen profesyonel bir ekibe sahiptir. Yalnızca davet organizasyonları ile kısıtlamayarak tüm toplu yemek organizasyonlarınızda kusursuz hizmet sunumu ile Topuzoğlu Ailesi olarak yanınızdayız.
Bu tür organizasyonlara örnek verecek olursak;
+ Toplantı Yemeği
+ Nişan ve Düğün Yemeği
+ Açılış ve Kokteyl organizasyonları
+ Seminer, Fuar yemekleri, Şirket gezileri
+ İş Toplantıları + Ürün Tanıtım Kokteylleri Kokteylleri
+ Doğum Günü Partileri
+ Mezuniyet Yemekleri
gibi ve bunlara benzer organizasyonlarınızın tümünde, alanında uzman ve profesyonel ekibimiz tarafınca üstlenilip, kaliteli bir sunumu ile sizlere toplu yemek hizmetlerinde sunum yapmaktayız.
Organizasyonlarınız için Destek Hizmetlerimiz
Servis Personeli Temini
Yemek dağıtımı self servis yapılabileceği gibi servis elemanı da talep edebilebilir. Yarı zamanlı veya tam zamanlı elemanlarımız, yemek dağıtımının yanı sıra temizlik, çay ve kahve servisi gibi her türlü destek hizmeti sunabilir.
Servis Takımları Temini Yemekler kişiye özel paketlenmiş tek kullanımlık kapalı servisler de gelebilir. Bunun yanında, self servis için tabldot tepsileri veya porselen takımlar da sunulur.
Her Türlü Ekipman Temini Mutfak ve yemek ile ilgili her türlü ekipmanı: çardak, masa, sandalye ve ısıtıcı gibi, uzun süreli veya günlük temin edilebilir.